Od r. 2000 natáčím a postprodukčně zpracovávám videa pro české i nadnárodní společnosti. Vytvořil jsem prezentace mnoha úspěšných projektů v soutěžích jako Louskáček, Red Dot Award a dalších, firemní videa pro internet, prezentace výrobků či služeb, dokumentace nejrůznějších firemních a promo akcí, videonávody, rozhovory atd.

Překládám nejrůznější texty z němčiny do češtiny, ať už to jsou třeba titulky či texty pro lokalizaci videí nadnárodních společností nebo scénáře pro německé filmové a televizní produkční společnosti působící v České republice, reklamní a produktové letáky a návody či zpravodajství pro různá česká média ap.

V neposlední řadě jsem vytvořil několik webových prezentací ve WordPressu pro různé české společnosti a živnostníky. Součástí webových prezentací je samozřejmě jejich zabezpečení. V závislosti na individuálních potřebách zákazníka založím sociální sítě, propojím je s webem, nastavím automatizovaný e-mailing atd.

Vybrané reference:

Vybraní klienti:

Zařaďte se i Vy mezi mé dlouhodobě spokojené a vážené zákazníky!

Chcete poradit, jak Váš projekt vhodně uchopit? Potřebujete znát cenový odhad natáčení, fotografických prací, překladů či výroby webových stránek? Rád s Vámi osobně proberu Vaše představy. Společně určitě najdeme ideální způsob jejich řešení!

Zůstaňme i nadále ve spojení! Objednejte si můj newsletter.

Žádný spam, e-mail maximálně párkrát za rok. Odhlášení jedním kliknutím.

Menu

Zůstaňme ve spojení!

Chcete být informováni o novinkách a nabídkách? Objednejte si můj newsletter. Vše zdarma, odhlášení jedním kliknutím.

Odběr newsletteru prosím potvrďte v doručeném e-mailu.